Радослав Кирилов отстъпва мястото си на Атанас Кабов.

Калоян Кръстев се появява в игра, като ще замени Емил Стоев.

86′

Педро Лагоа влиза в игра. Той ще замени Даниел Гаджев.

84′

ПРЕТЕНЦИИ! Домакините претендираха за дузпа в 84-ата минута. Тогава Юли Ненов падна на границата на наказателното поле и подкани Гидженов да посочи бялата точка. Реферът не се поддаде на провокацията и правилно отсъди пряк свободен удар на линията.

75′

Валери Домовчийски ще усили нападението на Ботев. Заменя Том.

68′

Талантът на гостите Филип Кръстев бива заменен от Венци Бенгюзов.

67′

КАКЪВ МАЛШАНС! Славия отново можеше да се откъсне на два гола преднина спрямо своя съперник. Лошият терен обаче спаси Ботев. Красимир Костов отрази силен удар на Кирилов, а шанс за добавка се откри пред капитана Карабельов. Изстрелът му по земя летеше към опразнената врата, но малко преди да прекоси голлинията, кълбото се спря в насъбралата се кал...

66′

Картон има и за Радослав Кирилов.

65′

Официално предупреждение за Даниел Гаджев.

64′

ГОООЛ ЗА БОТЕВ!!! ВЕНЦИ КЕРЧЕВ!! 1:2!! Интригата във Враца се завърна в 64-ата минута. Венци Керчев се прояви като лидер на домакините, след като се оказа най-съобразителен пред наказателното поле на Славия. Бранителят се завъртя елегантно и отправи толкова точен удар, че остави без никакъв шанс Вуцов.

63′

Владислав Узунов стана жертва на симулация от страна на гостуващия вратар Вуцов. Младокът нарочно се удари в тялото на №23, за да му изкара жълт картон.

63′

Юли Ненов се появява в игра, като заменя Петър Атанасов.

52′

Андреа Христов не действа позволено срещу Генов и бе декориран в жълто.

50′

ГОООЛ ЗА СЛАВИЯ!!0:2!! РАНГЕЛОВ-ДУЗПА! Гостите от София имаха два гола преднина след точно 50 минути футбол. До второто попадение на "белите" обаче се стигна след много дискусионна ситуация. Столичани получиха възможността да центрират топката от статично положение. Намиращият се в засада Андреа Христов бе леко подръпнат от Даниел Генов и падна в наказателното поле. Домакините очакваха да видят страничния флаг на Дениз Соколов, но вместо това останаха изумени от решението на Радослав Гидженов - дузпа. Случилото се предизвика сериозно напрежение между рефера и "зелените" футболисти. Нищо обаче не промени отсъждането, а ветеранът Митко Рангелов не трепна, за да вкара своя първи гол след завръщането си в своя роден клуб.

49′

Официално предупреждение за невъздържания Христо Златински.

47′

На полувремето Антони Здравков бе принуден да извърши принудителна смяна заради контузията на Димитър Буров. На негово място се появи Владислав Узунов.

46′

Вижте как се промениха коефициентите на efbet след края на първото полувреме!

45′

ИГРАТА СЕ ПОДНОВЯВА!

45′

ПОЧИВКА!

43′

Селекцията на Александър Тарханов придоби нужното самочувствие и беше близо до удвояването на резултата. Емил Стоев пробва рефлексите на Костов с диагонален шут, който бе отразен подобаващо от врачанския страж.

39′

ГОООЛ ЗА СЛАВИЯ!! РАДОСЛАВ КИРИЛОВ!! 0:1!! Най-старият столичен клуб изкова своята преднина шест минути преди почивката. Славистите центрираха от корнер, Даниел Генов изчисти, но право в краката на Ради Кирилов. От около 15 метра, националът на България не чакаше втора покана и не остави шанс на Костов.

37′

Официално предупреждение за Мартин Костадинов, който наруши правилата срещу Кирилов.

27′

Даниел Генов не беше далеч от целта в 27-ата минута. Тогава нападателят на Ботев отправи прехвърлящ удар, който за негово съжаление "кацна" малко зад горната греда на славистите.

21′

СТОЕВ! Славия, като по чудо, не откри головата си сметка във Враца в 21-ата минута. Колективна грешка на домакините, позволи на "забравения" от тях Емил Стоев да се озове на стрелкова позиция. И точно когато крилото вече насочваше головия си мерник, Димитър Буров се хвърли смело в краката му и изчисти надалеч.

15′

На два пъти "зелените" футболисти заложиха на шутове от средна дистанция, които до този момент не създаваха проблеми за младия Вуцов.

11′

МИЛАНОВ!! Устремът на домакините продължи и в 11-ата минута момчетата на Тони Здравков пак създадоха сериозно напрежение пред вратата на Славия. Илия Миланов скочи най-високо при центриране от корнер, след което насочи мощно с глава. Малко пред голлинията бе застанал македонският национал Филип Антовски, който изчисти в нов ъглов удар.

5′

ТОМ! Стражът на Славия - Светослав Вуцов, трябваше сериозно да се изкаля в петата минута, за да отрази изстрел на Том. Бразилската звезда на Ботев комбинира майсторски с Петър Атанасов, но не съумя да даде ранен аванс за врачани.

2′

Впечатление след първия съдийски сигнал направи трагичното състояние, в което бе теренът във Враца. Падналият сняг беше направил тревната настилка изключително мека, а калта бе навсякъде. Въпреки това, Славия създаде първата си голова възможност още в 120-ата секунда. Петър Патев напредна по фланга, след което центрира към далечната греда за Радолсав Кирилов. Крилото демонстрира, че играта му с глава не е от неговите най-силни страни и кълбото излезе в аут.

1′

ВИЖТЕ ТУК КОЙ Е ФАВОРИТЪТ В МАЧА!

1′