Турнир: efbet Лига Стадион: Зрители:
90+4′

КРАЙ НА СРЕЩАТА! БЕРОЕ ПОБЕДИ БОТЕВ (ВРАЦА) С 1:0.

Берое победи Ботев (Враца) с 1:0 като гост

Много спорна дузпа вкара Берое в Топ 4, Ботев (Вр) с втора поредна загуба в Първа лига

Мартин Камбуров отбеляза своя гол №215 в елита

90+1′

Рубен Бригидо е заменен от Фиртулеску

86′

Много слаб удар на Валери Божинов не представляваше никакъв проблем за Душан Перниш.

84′

Петър Атанасов получава жълт картон за симулация, след като падна в наказателното поле

84′

Иван Колев заменя Ивайло Михайлов

80′

Жълт картон и за Йордан Апостолов

79′

Жълт картон за капитана Ивайло Михайлов

77′

Даниел Генов отстъпва мястото си на Петър Атанасов

73′

Жълт картон за Борислав Цонев

72′

Александър Василев се появява на терена на мястото на Иван Минчев

67′

Валери Домовчийски влиза на мястото на Емил Стоев

67′

Юлиан Ненов успя да преодолее Душан Перниш, след като получи много точен пас от Йордан Апостолов. Камен Хаджиев обаче много бързо се върна в защита и успя да изчисти топката в последния момент.

62′

Доста скучни са първите 15 минути от второто полувреме.

45′

Начало и на втората част!

45+3′

Край на първото полувреме! Берое се оттегля на почивка с гол аванс пред Ботев (Враца) след дискусионна дузпа в 24-ата минута.

44′

Жълт картон за Иван Минчев

35′

Принудителна смяна в Берое - Вандерсон е заменен от Рубен Бригидо. По първоначално информация болката е в областта на коляното и той дори трябваше да бъде изнесен от терена на носилка.

24′

ГОЛ! Мартин Камбуров е точен от бялата точка за 1:0.

22′

ДУЗПА ЗА БЕРОЕ! Георги Кабаков видя нарушение срещу Вандерсон, извършено от Андреас Васев, който леко закачи крака на футболиста на заралии.

20′

Иван Минчев опита да изненада Красимир Костов с хубав удар от фаул, но топката премина встрани и вратарят нямаше нужда да се намесва.

15′

Хубав шанс за Берое, но Матеус Леони бе в положение на засада в момента, в който получи топката и стреля към вратата.

13′

Поредно спасяване на Перниш, който с лекота улови топката след слаб удар на Даниел Генов.

11′
10′

Йордан Апостолов центрира към наказателното поле на заралии, но преди негов съотборник да успее да играе с топката, Душан Перниш излезе напред и улови кълбото.

4′

СПАСЯВАНЕ!!! Валери Божинов подаде към напредналия към наказателното поле Емил Стоев, той пое добре топката и веднага стреля, но Душан Перниш успя да скъси ъгъла и изби топката с крак.

3′

Борислав Цонев получи сериозен удар с топка, след като тя рикошира в лицето му при удар на съперника, но всичко вече е наред с футболиста и той ще продължи участието си в мача.

2′
1′

23 Ивайло Тодоров 70 Драгош Фиртулеску

Днес от 15:00 часа, Ботев (Враца) приема Берое в мач от 19-ия кръг в Първа лига. В началото на сезона, домакините допуснаха срамна загуба с 0:4 и днес ще се надяват да си отмъстят за това поражение.

Момчетата на Сашо Ангелов се намират в много добра форма в последните си мачове, а звездата на отбора Валери Божинов ниже гол след гол. В изминалия кръг обаче, врачани допуснаха изненадваща загуба от Етър с 1:2 и са надъхани отново да спечелят трите точки.

Сашо Ангелов: Постоянството е ключът за успеха на Ботев (Враца)

"Обичам директния футбол"

Домакините ще трябва да действат без контузените Даниел Гаджев, Атанас Фиданин и Георги Вълчев. В състава обаче се завръщат Ивайло Михайлов и Йордан Апостолов. Наказан пък е Венцислав Керчев.

Александър Томаш има далеч по-сериозни кадрови проблеми, като за да запълни групата се наложи да вземе двама юноши на клуба. Добрата новина е, че на терена се завръща Мартин Райнов, но Владимир Гаджев пък получи травма по време на тренировката на заралии и отпадна от състава в последния момент. Меска е наказан, а Георги Ангелов и Ерол Алкан все още лекуват контузии.