Ботев (Пловдив) приема Витоша в последен мач от 19-ия кръг на Първа лига. Двубоят е от 17:30 часа на базата на "канарчетата" в Коматево.

Възпитаниците на Николай Киров могат да се завърнат на четвъртата позиция във временното класиране, ако победят "тигрите". Пловдивчани надвиха последнователно Берое и градския съперник Локомотив, поради което се очаква лесен успех над Витоша.

Даниел Кайзер реже Лудогорец, остава в Ботев (Пловдив)

Полякът ще преподпише с "канарчетата"

Най-вероятно Белия ще даде почивка на част от основните си футболисти. Йордан Минев не е напълно възстановен и се очаква да е резерва. Същото важи и за Лъчезар Балтанов, който виси с картони. Стивън Петков ще се завърне в титулярния състав и ще води атаката.

Треньорът на гостите Росен Кирилов все още не е наясно дали ще може да използва Георги Купенов и Радко Мутафчийски. Двамата получиха контузии срещу Верея.

Тодор Неделев: Ако дойде хубава оферта от чужбина, ще си тръгна от Ботев (Пд)

"ЦСКА имаше интерес лятото, сега не съм се свързвал с никой"