Негрут замени Желев.

88′

Карачанаков замени Бригидо.

87′

ГООООЛЛЛ ЗА БОТЕВ! Домакините достигат до пълен обрат след ново попадение на Жоао Паоло, който остана сам срещу Аргилашки - 2:1!

86′

Страхотен шанс за гостите! Мартин Райнов остана непокрит около точката на дузпата, но ударът на капитана на Берое мина високо над вратата!

84′

Дуде Н'Донгала е заменен от Милко Георгиев.

82′

Тодор Неделев опита да изненада Аргилашки от фаул, но параболичният му удар мина над гредата.

81′

Динков заменя Цонев.

80′

Жълт картон за Бандаловски.

73′

Жълт картон за Пиргов.

68′

Директен червен картон на Густаво Афонсо, който разкървави лицето на Матеус Леони след безумно влизане с бутоните напред!

67′

Центриране отдясно завърши с изчистена топка от Виданов в корнер, който обаче можеше да си вкара автогол.

63′

Берое остава с 10 души, след като Охене получи втори жълт картон в мача!

58′

Натиск на домакините, удар на Димитър Пиргов фронтално срещу вратата е спасен от Аргилашки.

54′

Балтанов замени Бризола.

51′

ГОООЛЛ ЗА БОТЕВ! Жоао Паоло изравнява резултата след удар с вътрешен фалц извън наказателното поле - 1:1!

47′

Жълт картон за Серкан.

45′

Начало на второто полувреме.

45+1′

Край на първото полувреме.

45′

Жълт картон за Милен Желев.

43′

ГООООЛЛЛ ЗА БЕРОЕ! Мартин Камбуров се възползва от извеждащ пас на Борислав Цонев зад защитата на "канарчетата" и преодоля технично Даниел Кайзер - 1:0!

40′

Жълт картон за Охене.

36′

Силен изненадващ удар на Неделев по диагонала е спасен от Аргилашки.

33′

Тодор Неделев получи възможност да изпълни пряк свободен удар от отлична позиция, но ударът му мина далеч от целта.

26′

Нов удар на Филип Филипов, този път от дистанция по диагонал, мина встрани от вратата.

20′

Жълт картон за Камен Хаджиев.

16′

Филип Филипов можеше да се разпише по много красив начин, след като Ндонгала го намери с дълъг пас отдясно в наказателното поле, а защитникът на "канарчетата" от воле нацели страничната греда!

12′

Жоао Паоло е изведен зад защитата на старозагорци, но Аргилашки скъси ъгъла и спаси!

7′

Предпазливо начало и за двата отбора, като играта се развиви предимно в центъра на терена.

1′

30. Ангел Бастунов 24. Никола Гавов

Отборите на Ботев (Пд) и Берое се изправят един срещу друг в регионалното тракийско дерби от Първата шестица.

Мачът се явява решаващ за заралии, които преследват класиране в Лига Европа. Заветната трета позиция, към днешна дата, е заета от Левски, като селекцията на Делио Роси е с две точки преднина.

Лудогорец с лятна офанзива за Тодор Неделев от Ботев (Пд)

Лудогорец взривява трансферния пазар с рекордна оферта за Тодор Неделев

Към Коматево пък ще поемат Георги Терзиев и Жоао Пауло

Триумфът на Славия във финала за Купата на България обърка плановете на старозагорци, които се надяваха да играят плейоф за Лига Европа като четвърти в крайното класиране.

Наставникът на "канарчетата" Николай Киров няма да може да разчита на жокера Стивън Петков, който е наказан. В атака за домакините ще започне Жоао Пауло, а другите офанзивни футболисти на "жълто-черните" ще са Тодор Неделев, който тренира нормално, след като получи контузия при загубата от Левски (2:3), Диого Кампос и Дуде Ндонгала.

Стивън Петков близо до трансфер в ЦСКА?

Спрягат нападателя на Ботев за "червените"

Големият отсъстващ за Берое ще е Педро Еуженио. Португалецът е с травма и със сигурност пропуска двубоя. Наставникът Александър Томаш ще заложи в предни позиции на Мартин Камбуров, подкрепян по фланговете от Рубен Бригидо и Милен Желев.

Нигерийски голаджия дойде на проби в Берое

Съндей Адетунжи ще трябва да впечатли Александър Томаш

Главен съдия на срещата е Николай Йорданов, с помощници Иво Колев и Мартин Венев. Зад двете врати ще бъдат Ангел Баялцалиев и Вангел Вангелов. Делегат на БФС е Валентин Драгомиров, а работата на реферите зорко ще следи Костадин Стоичков.

Томаш: Аз начело на ЦСКА? Мечтите и желанията са едно, а реалността е друга