Отборът на Видима-Раковски е все по-близо до място във втория по сила футболен ешелон. В среща от 24-ия кръг, момчетата на Костадин Ангелов допуснаха домакинска загуба с 0:1 от Берое, като по този начин редуцираха допълнително и без това малките си шансове за оцеляване в елита.

Като цяло гостите от Стара Загора бяха по-добрият отбор на терена и заслужено се поздравиха с крайния успех. Единственото попадение в мача бе дело на Емил Ангелов в 70-ата минута. Тогава бившият таран на Левски засече с глава отлично центриране на свой съотборник и от няколко метра не остави никакъв шанс за реакция на Ивайло Василев.

Гостите имаха още 2-3 изгодни положения, основно чрез Емил Ангелов, но така и не стигнаха до втори гол. Особено сериозен пропуск Бабандига направи в 89-ата минута, когато не успя да вкара от 3 метра. Този пропуск обаче не се оказа решаващ и момчетата на Илиан Илиев спечелиха мача.

В друга среща от кръга Ботев (Враца) се наложи с 2:0 над Локомотив (София) и по този начин задълбочи кризата в „железничарския" клуб.

ВИДИМА-РАКОВСКИ - БЕРОЕ 0:1 (СТАТИСТИКА)