Меска проби отляво и намери Желев в наказателното поле. Ударът на защитника мина над вратата.

Удар на Камбуров минава над вратата.

84′

Василев намери Меска в наказателното поле, а той върна към Минчев, който обаче от чиста позиция прати топката над вратата.

82′

Нова добра изява на Галев! Борислав Цонев получи топката в наказателното поле, финтира Добрев и нанесе удар, който бе отразен от вратаря на гостите.

81′

Димитров влиза на мястото на Чандъров.

77′

Желев заменя Вандерсон.

73′

Галев спаси опасен удар на Василев.

72′

ГРЕДА!!! Берое бе близо до втори гол. Цветков изпълни бързо пряк свободен удар и намери Мартин Камбуров. Нападателят бе заел добра позиция и нанесе силен удар, който срещна горната греда.

66′

Будинов заменя Георгиев.

61′

Удар на Меска минава над вратата.

60′

Меска заменя Бригидо.

58′

ГООООООЛ ЗА БЕРОЕ!!! Александър Цветков с отличен извеждащ пас намери Борислав Цонев, който от няколко метра прати топката във вратата на Галев.

52′

Неточен удар на Гади.

46′

Тилев заменя Меледже.

45′

Начало на втората част.

45+2′

Край на първото полувреме.

45+1′

Най-добрият шанс за гол пред Берое се откри в края на полувремето. Цонев намери Бандаловски на границата на наказателното поле, а бранителят опита техничен удар, който бе спасен от Галев.

36′

Нова добра възможност за Септември. Александър Георгиев получи извеждащ пас зад защитата на Берое. Той можеше да подаде на Веласкес, който бе на чиста позиция, но реши да стреля и прати кълбото в аут.

29′

Хаджиев заменя Алкан.

25′

ГРЕДА!!! Александър Георгиев изведе Крис Гади зад отбраната на Берое. Френският нападател напредна с топката и опита да реализира с техничен удар, който срещна страничната греда.

21′

Чандъров комбинира с Меледже, който намери позиция за удар, но прати топката в аут.

5′

Веласкес сбърка, Вандерсон му отне топката и нанесе удар, който бе спасен от Галев.

2′

Бригидо напредна отдясно и опита удар, който мина над вратата.

1′

28. Бригидо 14. Меледже
73. Минчев 3. Веласкес
70. Фирцулеску 18. Николов

Днес от 17:30 часа, Берое приема Септември във втория мач от съботния ден от осмия кръг в Първа лига.

Главен съдия на мача ще е Георги Иванов.

Домакините допуснаха загуба от Левски в предишния кръг и сега задължително ще търсят трите точки, докато техният съперник е в серия от четири поредни загуби и ще се опита да я прекъсне.

Шефовете на Берое доволни от Томаш, предлагат му нов договор

Сегашният контракт на треньора е до лятото на 2019 година

Старши треньорът на заралии няма да може да разчита на Мартин Райнов, който е с контузия след националната пауза, като Иван Бандаловски също получи допълнителна почивка заради участието си в Лигата на нациите.

Николай Митов няма кадрови проблеми, като в неговия състав след наказание се завръща Георги Стоичков. След контузия в игра ще бъде пуснат и Крис Гади.