Съдията показва, че нарушение на правилата няма.

Минчев сменя Бакалов.

45′

Старт на вторите 45 минути.

45+1′

Първото полувреме беше динамично, като домакините се опитваха да владеят топката по-често от съперника си и да налагат преса.

Те използваха предимно крилата си, за да притискат своя опонент в половината му. Поне в началните минути тази стратегия не сработваше и до сериозни опасности не се стигаше.

Гостите отговаряха с центрирания към Мартин Камбуров, като често топката се оказваше в краката на Галин Иванов, който я препращаше на състезателите, намиращи се пред него в нападението на столичани.

В средата на първата част Серкан Юсеин получи топката пред наказателното поле на съперника и стреля незабавно, но за негово нещастие кълбото се отби в рамката на вратата на ФК ЦСКА 1948.

Берое отговори подобаващо, като индивидуален пробив на Макута завърши със силен негов удар, но също както и в ситуацията за софиянци, кълбото се отби в гредата и не попадна в мрежата на вратата, пазена от Наумов.

Самият вратар на ФК ЦСКА 1948 трябваше да се намесва след мощен изстрел на Октавио, като го направи по отличен начин и не позволи да бъде преодолян.

Така след първите 45 минути на двубоя нулевото равенство се запази непроменено.

45′

Почивка.

44′

Скоростна акция за старозагорци.

Макута е на върха на нападението за домакините.

Стреля!

Топката се отбива в гредата.

Малшанс за Берое.

44′

Официално предупреждение за Младенов.

41′

39′

Жълт картон за Пиргов.

33′

Поредна невъздържана реакция от страна на Бакалов.

За втори път той репликира главния съдия на срещата.

Все още не е официално предупреден.

32′

Напрегнат Димитър Димитров.

Нервничи на скамейката.

Поглежда към резервните си футболисти.

Възможно ли е някой от тях да се появи на терена преди почивката?

28′

ГРЕДА!

Топката се отбива в рамката зад Василев, след силен удар на Серкан Юсеин.

27′

Галин Иванов с пробив в полето на съперника.

Достига до възможност за отправяне на удар.

Не е успешен.

Пропуск за гостите.

25′

Октавио получава топката в наказателното поле!

Стреля силно!

Наумов спасява.

Страхотна намеса на младия вратар на столичани.

22′

Жълт картон за Климентов.

20′

Засада и на Младенов.

19′

Играчите на Красимир Балъков остават изолирани в предни позиции.

Връзката между отделните линии не се получава по възможно най-добрия начин.

13′

9′

Почти във всеки случай, в който гостите организират контрадействия, топката преминава през Галин Иванов.

За негово съжаление, до съществено продължаване на атаките на състава така и не се стига.

7′

Домакините владеят топката през по-голяма част от времето.

Опитват да намерят пролука в постройката на съперника, основно по крилата, на този етап.

4′

Няколко опита за извеждащи подавания към Камбуров.

Зорко следен е обаче той от защитниците пред себе си.

1′

Първи съдийски сигнал.

1′

Минута мълчание. В памет на Бисер Михайлов.

Легенди на Левски отдадоха последна почит на Бисер Михайлов

Поклонението пред тленните му останки се проведе в храма "Света София"

73 Иван Минчев 87 Симеон Петров

Берое и ФК ЦСКА 1948 се изправят един срещу друг в късния двубой от днешната програма на Първа лига.

Срещата е първа между двата тима на ниво в елит в българския футбол, но вече съдържа сериозен заряд и стари сметки за уреждане.

Само преди три седмици Берое разгроми новия член на елита с 4:0 в контрола под Аязмото и "червените" ще се опитат да заличат лошото впечатление.

В Берое пък още не са забравили отпадането от ФК ЦСКА 1948 в 1/8-финалите на турнира за Купата на България с 3:4 в Стара Загора и ще се опитат да зарадват феновете си с успех в първия си домакински мач за сезона.

Душан Перниш няма да пази за Берое и срещу ФК ЦСКА 1948

Групата на заралии за утрешния мач

Херо ще се върне към схема с трима в защита, след като при успеха над Левски на "Герена" на старта на сезона, Берое игра с четирима.

Херо постигна изключителен рекорд в Първа лига

Стана вторият старши-треньор в историята с 450 мача в елита

Контузия все още лекува Душан Перниш и на негово място под рамката отново ще види Християн Василев.

ФК ЦСКА 1948 обяви трансфера на Ивайло Чочев

Националът има солидна кариера в Италия

Треньорът на ЦСКА 1948 Красимир Балъков няма да прави сериозни промени в състава. Привлеченият преди дни Ивайло Чочев обаче ще гледа от трибуните.

Мартин Камбуров пък ще се опита да накаже бившите си съотборници, в опит да намали изоставането си от 16 гола до рекорда на Петър Жеков.

ФК ЦСКА 1948 се разбра с Лазар Марин
Обновена

Бившият играч на ЦСКА не успя да постигне споразумение за контракт и със Славия

Главен съдия на срещата е Станимир Тренчев, с помощници Мирослав Иванов и Димитър Стоилов.