Меле в малкото поле на Черно море. Нов корнер за Берое.

Хаджиев стреля с глава. Топката рикошира в главата на Димов и корнер.

Силен, но висок шут на Бандаловски. Аут.

82′

Играта се накъсва, като мачт се изнервя в последните минути.

81′

Домакините продължават безуспешно да бомбардират наказателното поле с центрирания.

80′

Ужасно центриране на Камбуров от фаул.

78′

Александър Василев сменя Борислав Цонев. Последна смяна за Томаш.

78′

Дани Каки направи фаул в атака при обещаваща атака на гостите.

76′

Топката е във вратата на Черно море, но Хаджиев фаулира Камбуров след центриране от корнер.

75′

Геройски действия на защитниците на Черно море. За сега те се справят с домакинския натиск.

72′

Хубав шут на Вандерсон от границата на наказателното поле. Топката профуча до десния стълб на вратата на Китанов.

71′

Донгала влиза на мястото на.Мартин Минчев.

70′

Фаул за Черно море отляво на атаката до аутлинията.  Генев не можа да стреля с глава отблизо.

67′

Китанов ходи да гони топка в аут, след като друга му е подадена за подновяване на играта.

66′

Пламен Димов изчисти топката пред Иван Минчев в малкото поле на Черно море.

65′

Играчите на Берое вече бързат при изпълнението на тъчове.

64′

Румен Брижидо отстъпва мястото си на Алфредо Мартинс.

63′

Леони стреля диагонално в аут. Топката попадна в него след лошо изчистване на Генев.

62′

Домакините са се пренесли трайно в полето на съперника, но положения няма.

56′

Андраде фаулира Цветков, който се измъкваше в центъра.

55′

Иван Минчев сменя Владимир Гаджев, който остана незабелязан в мача.

52′

Василев финтира пред наказателното поле на Берое, но не можа да стреля.

51′

Радослав Василев засече топката пред малкото поле на Перниш. Кълбото прелетя над вратата на домакините.

50′

Ктанов хвана топката след разбъркване в неговото поле.

47′

Мачът се играе вече на електрическо осветление.

46′

Перниш плонжира и хвана удар на Кики от границата на наказателното поле.

45′

Без промени в двата отбора. Слънцето се скри.

39′

Удар на Брижидо беше блокиран и корнер за домакините.

45+1′

Лежерно темпо и предимство в резултата за гостите.

45′

Цонев стреля амбициозно в аут. Комично изпълнение.

40′

Генев изпревари Камбуров в малкото поле. Димов седна на глезена на Генев.

38′

Китанов изпусна топката след изстрел на Гаджев. Вратарят успя да овладее кълбото.

34′

ГОООЛ! Виктор Генев отбеляза първото си попадение с екипа на Черно море. Той стреля по земя от 15 метра. Топката се отклони от крака на Перниш и бавно се търкули във вратата.
Голмайсторът, учуден започна да се радва.

32′

Обещаваща атака на Черно Море отляво, завършила със силен шут в аут по диагонала.

30′

Китанов излезе напред и предотврати опасност пред своята врата.

28′

Неадресирани пасове в тъч и на двата отбора.

27′

Шут на Панайотов по земя. Право в ръцете на Перниш.

26′

Фаул за Черно море отляво на атаката до наказателното поле.

25′

Слаб удар с глава на Цонев. Първи точен във врата. Това беше по-скоро подаване към вратаря.

21′

Камен Хаджиев се завъртя и стреля над вратата на Китанов.

19′

Хубав шут на Вандерсон отляво след бърза атака на домакините. Топката премина на три метра над вратата.

15′

Иван Минчев върти педали до страничната скамейка. Какво ли е намислил Томаш?

14′

Французинът Кононго получи картон за глупав фаул в центъра.

12′

Темпото е лежерно с леко предимство за Берое.

5′

Играчите на Берое си подаваха топката отзад и накрая я загубиха в тъч.

4′

Перниш пресече центриране отляво на атаката на Черно море.

3′

Китанов улови второ центриране на Вандерсон.

2′

Центриране от фаул на Вндерсон. Витанов изчисти с глава.

1′

73.Иван Минчев 11.Жорже Винисиус

Берое приема Черно море в първия мач от 17-ия кръг на Първа лига. Старозагорци са надъхани да  забравят разгрома, който претърпяха в Коматево от Ботев. Те все още са на четвърто място, но всяка грешна стъпка може да ги свали зад пловдивчани, които са на точка зад тях.

Амбициозната селекция на Александър Томаш е твърдо решена да се пребори за заветното четвърто място, което може да осигури бараж за Лига Европа. От състава отсъстват наказаните Мешка и капитана Мартин Райнов, както и контузения Георги Ангелов.

Черно море е в битка с Локомотив (Пд), Етър и Ботев (Вр) за шестото място. Варненци няма да разчитат на лидера си Георги Илиев, който е повален от вирусно заболяване. Заради контузии до Стара Загора не пътуваха Благой Макенджиев, Мехди Фенуш, Атанас Зехиров и Емил Янчев .

Илиан Илиев е бивш наставник на старозагорци и прекрасно познава атмосферата под Аязмото.