КРАЙ НА МАЧА! БЕРОЕ РАЗГРОМИ БОТЕВ (ВРАЦА) С 4:0.

Берое победи Ботев (Враца) с 4:0 в мач от Първа лига

Капитанът Райнов излиза, на негово място се появява Милен Желев

73′

Спас Георгиев отстъпва мястото си на Даниел Генов

72′

ГОООЛ! Меска прави резултата 4:0! Появилият се от резервната скамейка преди секунди играч, се разписа с топовен шут от границата на наказателното поле, вратарят Костов пипна топката, но не успя да спре полета ѝ към мрежата.

70′

Жълт картон за Алфредо

69′

Меска заменя Бригидо

63′

Алфредо заменя Камбуров

62′

Жълт картон за Александър Цветков

61′

Георги Вълчев влиза на мястото на Емил Стоев

58′

ОПАСЕН УДАР!!! Райнов стреля много коварно с глава, след като засече центриране от корнер, но Костов спаси.

49′

ГООООЛ! Мартин Камбуров прави резултата класически - 3:0 за Берое! Бандаловски центрира към своя съотборник, който засече топката с глава и я изпрати в мрежата.

46′

На почивката Михаил Милчев е заменен от Юлиан Ненов

45′

Начало и на втората част!

45+1′

Край на първото полувреме! Берое се оттегля на почивка с аванс от два гола пред Ботев (Вр).

44′

Жълт картон за Мартин Райнов

37′

Опасен удар на Вандерсон бе отразен по перфектен начин от Краси Костов. Чудесно спасяване на вратаря на Ботев (Враца), който не позволи Берое да направи резултата класически още преди почивката.

26′

Жълт картон за Венцислав Керчев

24′

Засега Берое се справя отлично с неутрализирането на Пепи Атанасов, който носи най-голяма заплаха за заралии.

19′

Цонев за малко да оформи своя хеттрик още в 19-ата минута! Той опита да излъже Краси Костов отблизо, но в удара му с глава нямаше достатъчно сила и вратарят улови без проблеми.

13′

ГОООЛ! Борислав Цонев отново е безкомпромисен! При атака на Берое, защитата на Ботев (Вр) не се ориентира добре и изчистената топка попадна право в краката на халфа, той веднага шутира, а кълбото леко се отби в крака на играч на гостите и влетя в мрежата за 2:0.

9′

Георги Ангелов

4′

Врачани веднага отвърнаха на удара, но без успех. Емил Стоев намери Спас Георгиев на добра позиция в наказателното поле, но топката излезе в аут след изстрела му.

2′

ГОООЛ! Борислав Цонев бележи за 1:0! Халфът на Берое реши да опита директен обстрел към вратата от свободен удар, топката премина над стената и се озова в близкия ъгъл. Стражът на гостите се хвърли, но не успя да спаси.

1′

НАЧАЛО НА МАЧА! Срещата започна с минута мълчание в памет на загиналите в катастрофата край Своге. Присъстващите в Стара Загора почетоха и 28-годишния футболист Емил Рачев, който почина тази нощ в съня си.

70 Драгош Фиртулеску

Тази вечер от 20:30 часа, Берое приема Ботев (Враца) в Стара Загора в последния мач от шестия кръг в Първа лига.

Залогът за домакините е сравнително по-висок, тъй като при успех, ще се настанят на третото място във временното класиране, където в момента се намира Лудогорец. Гостите също демонстрират самочувствие и могат неприятно да изненадат своя съперник.

Берое остана без още един футболист за домакинството на Ботев (Враца)

С контузия е и Иван Минчев

Старши треньорът на заралии няма да може да разчита на двама от играчите си. Става въпрос за Иван Минчев и Матеус Леони. И двамата са контузени и не попаднаха в групата, заради което пък бе включен 18-годишния талант на Берое Валентин Иванов.

Ботев се завръща във Враца на 27 октомври

Прогнозната стойност за изграждането на осветлението на клубния стадион е 416 666 лв. без ДДС

Врачани нямат сериозни кадрови проблеми и Сашо Ангелов излиза с най-доброто под Аязмото. Най-опасен за съперниковата защита от тима на Ботев ще е Петър Атанасов, който вече има пет гола на сметката си от началото на сезона.