Самир Аяяс влиза на мястото на Свилен Щерев.

Стефан Христов излиза от игра, на негово място Иван Селеменев.

Ивайло Лазаров заменя Фернандо Кавалканте.

68′

Илиас Хасани е изгонен от игра след нарушение срещу Свилен Щерев.

67′

ГОООЛ! Стефан Христов вкарва второ попадение за Дунав. Мартин Костадинов напредна към наказателното поле и изведе на скорост Христов, който прати топката във вратата на Караджов.

66′

Александър Георгиев заменя Иван Коконов.

62′

Свилен Щерев също получава официално предупреждение.

61′

Фернандо Кавалканте получава жълт картон.

61′

Емил Мартинов получава картон заради бурната си реакция.

58′

Радослав Василев влиза на мястото на Дарен Сидоел.

55′

Ахмед Ахмедов подаде към Стефан Христов, който стреля отблизо, но Иван Караджов с много добра намеса спаси вратата си от втори гол.

51′

Голмайсторът на Дунав се нуждае от медицинска помощ.

46′

Начало на второто полувреме.

45+1′

Край на първата част!

45′

ГОООЛ! Дунав открива резултата! Ахмед Ахмедов вкара петото си попадение от началото на сезона.

42′

След изпълнението на пряк свободен удар Овсепян отклони топката, която стигна до Ахмед Ахмедов, но голмайсторът на русенци не успя да открие резултата.

40′

Илиас Хасани получава първия жълт картон в мача.

33′

Емил Мартинов опита да изненада Благой Макенджиев с удар от дистанция, но опитният страж лесно улови.

24′

Дунав получи право да изпълни пряк свободен удар. Зад топката застана Мартин Костадинов, който центрира към Диян Димов, но Иван Караджов без проблем улови.

13′

Притежанието на топката е 72% на 28% в полза на кърджалийци.

7′

Арда е по-активният отбор на терена, но засега възпитаниците на Стамен Белчев не могат да създадат по-опасна ситуация пред Благой Макенджиев.

1′

Начало на двубоя между Арда и Дунав на стадион "Локомотив".

99 Радослав Василев 16 Симеон Иванов

Арда се изправя срещу Дунав днес от 17:30 часа. Срещата от 12-ия кръг на първенството ще се играе на "Лаута" в Пловдив.

При успех днес новакът в елита ще се утвърди на петото място във временното класиране. В същото време "драконите" постепенно стабилизираха изявите си. Тимът на Людмил Киров бе в серия от 4 поредни равенства, преди да загуби минимално от шампиона Лудогорец.

Бразилец пред дебют за Арда

Матеус Леони все още не е играл за тима

Наставникът на русенци Людмил Киров няма да може да използва днес Мартин Ковачев, Росен Колев, Самир Аясс и Ивайло Лазаров. На върха на атаката ще бъде Ахмед Ахмедов, а зад него ще действат Иван Селеменев, Свилен Щерев и Стефан Христов.

Треньорът на Арда Стамен Белчев няма проблеми с контузени и наказани футболисти. Очаква се Радослав Василев отново да бъде предпочетен пред Елиша Сам за върха на атаката. Пред дебют е бразилският защитник Матеус Леони. Той най-вероятно ще се появи в игра през второто полувреме.

Арда приема ЦСКА в Кърджали за Купата на България, ясни са датите и часовете на мачовете