Проследете на живо развитието на двубоите от 27-ия кръг на родната "А" футболна група по "Топспорт.бг".

---------------------------------------------------------------------------------------------------------

от 17.00 часа

Локо (Пд) - Ботев (Пд) 0:0

Локомотив (Пд):
Колев, Иванов, Орловски, Халими, Златинов, Илиев, Златински, Въндев, Димитров, Петров, Еламе.

Ботев (Пд): Станев, Йордан Минев, Божков, Домакинов, Веселин Минев, Караматев, Видолов, Аврамов, Кръстев, Андонов, Какалов.

11-а минута - удар на Георги Какалов от Ботев среща гредата на вратата на Локомотив. Красимир Кръстев пропуска да довкара отскочилата топка в опразнената врата.

24-та минута - далечен изстрел на Владислав Златинов към вратата на Ботев. Топката минава високо над вратата.

34-та минута - фаул за Ботев вляво на вратаря Стоян Колев. Костадин Видолов подава на Караматев, който стреля към вратата на Локомотив. Роберт Петров изчиства топката.

39-а минута - Даниел Божков от Ботев получава жълт картон за груб фаул срещу Илами Халими. След изпълнението на нарушението, Марсел Еламе стреля към вратата на Ботев, но вратаря Павел Станев избива топката в ъглов удар. След изпълнението на ъгловия удар отново Еламе пропуска идеално положение за гол, удряйки греда.

43-а минута - националният вратан Стоян Колев напуска играта, след като получи контузия в средата на първото полувреме. На негово място влиза Васил Камбуров. Първите лекарски диагнози за травмата на Колев са съмнения за счупено ребро.

45-а минута - удар на Димитър Илиев с глава към вратата на Ботев, е спасен от вратаря Станев.

полувреме: Локо (Пд) - Ботев 0:0

49-та минута - нападателят на Ботев, Георги Какалов излиза сам срещу вратаря на Локомотив Васил Камбуров, като пропуска да отбележи.

54-та минута - смяна в Локомотив. Дино Езе сменя Владислав Златинов.

65-та минута - смяна в Ботев. Стефан Костадинов сменя Георги Аврамов.

71-та минута - смяна в Локомотив. Радослав Анев сменя Димитър Илиев.

76-та минута - нов пропуск за Локомотив на Дино Езе.

81-ва минута - нов пропуск за Локомотив. Марсел Еламе пропуска.

82-ра минута - Роберт Петров пропуска поредно положение за гол на Локомотив.

85-та минута - смяна в Ботев. Мауро Анегре сменя Георги Андонов.

88-ма минута - Радослав Анев излиза на стрелкова позиция пред вратата на Ботев, но пропуска.

90-та минута - смяна в Ботев. Гриша Иванов сменя Георги Какалов.

три минути продължение на редовното време

край на мача: Локо (Пловдив) - Ботев 0:0

Берое - Черно море 0:4

Берое: Ставрев, Спахиев, Колев, Койчо Иванов, Иво Иванов, Желев, Киров, Списич, Куоки, Танчовски и Димитров.

Черно море: Колев, Костурков, Христов, Александров, Милошевич, Костадинов, Касана, Генчев, Владимиров, Моке и Стоянов.

51-та минута - 0:1 гол за Черно море на Масена Моке, който засече с глава центриране
76-а минута - Тодор Симов се разписва за 0:2 след грешка на вратаря на Берое
84-та минута - Георги Владимиров прави резултата класически
87-а минута - Владимиров отбелязва второто си попадение
Край на мача.

-------------------------------------------------------------

Беласица - Литекс 1:2

Беласица: Манолов, Дианов, Йоцовски Наков, Дубала, Петров, Сезар, Костадинов, Маркиньош, Динков и Вава.

Литекс: Вутов, Йеленкович, Желев, Златинов, Попов, Кирилов, Генчев, Паланков, Берберович, Сандриньо и Новакович.

7-та минута - 1:0 за Беласица. Гол на бразилеца Едуардо Дубала.

17-та минута - 1:1. Гол за Литекс на Ивелин Попов.

19-та минута - 1:2 за Литекс. Нов гол за ловчанлии на Ивелин Попов.

-------------------------

Нафтекс - Славия 1:0

Нафтекс: Чворович, Жеков, Бранимиров, Кръстев, Тодоров, Джамбазов, Сера, Ценов, Радулович, Божинов и Крумов.

Славия: Амбарцумян, Мечечиев, Караславов, Петков, Кюмюрджиев, Стойков, Сперанца, Трифонов, Рангелов, Вълканов и Колев.

69-а минута 1:0 гол за бургазлии на Костадин Джамбазов.

Край на мача! Победа за домакините.

-----------------------------

Пирин 1922 - Родопа 2:2

Пирин 1922: Сотиров, Иванов, Ризов, Георгиев, Бачев, Иван Стойчев, Павлов, Дяков, Станко Стойчев, Манолев и Тодоров.

Родопа: Чавдаров, Вергилов, Димов, Тодор Симеонов, Стаев, Джоров, Лазаров, Петков, Чипчев, Пеев и Русев

23-та минута - 0:1 гол за Родопа на Филип Чипчев.

37-ма минута - 1:1 гол за Пирин на Павлин Тодоров от дузпа.

49-та минута - 2:1 гол за Пирин на Георги Георгиев.

66-та минута - 2:2 гол за Родопа на Даниел Пеев.

Край на срещата - краен резултат 2:2

Левски - Вихрен 2:0

Левски: Петков, Дяков, Топузаков, Станислав Ангелов, Вагнер, Еромоигбе, Бардон, Телкийски, Йовов, Емил Ангелов, Боримиров.

Вихрен: Йордан Линков, Емил Тренков, Станимир Господинов, Бруно Щиклич, Нуно Алмейда, Виктор Софрониев, Славчо Георгиевски, Сержиньо, Шалозе Ододжи, Георги Бачев, Методи Стойнев

3-та минута - Ричард пропуска чисто положение за Левски пред вратата на Вихрен
5-та минута - Емил Ангелов стреля със странична ножица, но топката минава край вратата на Вихрен.
43-та минута - Христо Йовов пропуска поредно чисто положение пред вратата на Вихрен.
44-та минута - Дяков извежда Йовов на чиста голове позиция, но нападателя отново пропуска.
45-та минута - 1:0 гол за Левски на Даниел Боримиров.

край първо полувреме: Левски - Вихрен 1:0

49-та минута. 2:0 за Левски гол от дузпа на Димитър Телкийски
59-та минута смяна в Левски. Георги Иванов сменя Емил Ангелов.
61-та минута смяна в Левски. Валери Домовчийски сменя  Телкийски
66-та минута - пореден пропуск на Христо Йовов пред вратата на Вихрен
75-та минута- Валери Домовчийски извежда Йовов на отлична срелкова позиция, но той пропуска.
77-та минута - пореден пропуск на Христо Йовов.
79-та минута - смяна в Левски. Мирослав Иванов сменя Седрик Бардон.
83-ата минута. Георги Иванов удря греда за Левски. христо Йовов пропуска при добавката.
89-та минута. - удар на Домовчийски от границата на наказателното поле, вратаря Линков спасява.
90-та минута - пореден пропуск пред вратата на Вихрен. Георги Иванов не успява да се разпише.

край на мача! Левски - Вихрен 2:0

-------------------------------

ЦСКА - Локомотив (Сф) 3:2

ЦСКА: Пиргов, Тунчев, Котев, Якирович, Димитров, Гийом Да Зади, В. Илиев (к), Хидиуед, Трика, Силва, Тодоров

Локомотив (Сф): Голубович, Върбанов, Генков, Дафчев, Добрев (к), Коилов, Орачев, Караджинов, Савич, Пасков, Атанасов

7-ата минута. 1:0 за ЦСКА с гол за "червените" на Мурад Хидиует от дузпа.
9-та минута 2:0 за ЦСКА. Гиом да Заади е изведен на стрелкова позиция предз Урош Голубович и бележи.
11-та минута 2:1 гол за Локомотив на Калоян Караджинов.
15-ата минута - смяна в ЦСКА. Йордан Юруков сменя конвтузения Еуген Трика.
36-та минута - пропуск на Гоиом да Заади за ЦСКА
38-ата минута. жълт картон на Марчо Дафчев от Локомотив за труб фаул срещу Мурад Хидиуед. Следват и два червени картона - за Дафчев и за бранителя на ЦСКА Кирил Котев. Реферът Момчил Врайков показва и жълт картон на Калоян Караджинов.
45-та минута - Велизар Димитров излиза на стрелкова позиция пред вратаря на Локомотив Урош Голубович, вратаря избива в ъглов удар.
45-та минута - Калоян Караджинов е оставен непокрит пред врататта на ЦСКА. Стражът на "червените" Илко Пиргов се разминава с топката, но тя не влиза във вратата му.

полувреме: ЦСКА - Локомотив (София) 2:1

47-ата минута
- жълт картон за Дарко Савич от Локомотив за груб фаул.
49-ата минута - жълт картон за Димо Атанасов от Лаокомотив
56-ата минута - бомбен удар на Мурад Хидиуед от фаул. ратарят голубович избива в ъглов удар.
57-ата минута - втора смяна в ЦСКА. Георги Илиев сменя Йордан Юруков
65-та минута - изстрел на Христо Коилов от Локомотив минава над вратата на Илко Пиргов.
66-ата минута - Цветан Генков пада в наказателното поле и иска дузпа, но рефера Момчил Врайков не отсъжда наказателенп удар.
68-ата минута 2:2 гол за Локомотив на Иван Пасков от дузпа. Наказателният удар е даден за нарушение срещу Цветан Генков. За реплика жълт картон на Мурад Хидиуед от ЦСКА.
72-ата минута - пробив на Малин Орачев в ляво на вратата на ЦСКА. Центриране в наказателното поле, където обаче няма кой да засече топката във вратата на Пиргов.
75-ата минута - трета смяна в ЦСКА.  Жозе Фуртадо сменя Гиом да Заади
77-ата минута - смяна в Локомотив (София). Христо Марков сменя Христо Коилов.
81-ата минута - гол за ЦСКА 3:2. Жозе Фуртадо нахлува в наказателното поле, преодолява защитата на Локомотив и бележи.
83-ата минута - Йордан Тодоров е изведен на стрелкова позиция пред Голубович но пропуска.
84-ата минута - смяна в редиците на Локомотив. Станислав Руменов сменя Малин Орачев.
86-ата минута - Жозе Фуртадо нахлува в наказателното поле на Локомотив и е съборен. Реферът момчил Врайков дава фаул на границата на наказателното поле. Хидиуед стреля в стената.
89-ата минута- Иван Пасков прави нарушение срещу Фортадо. Реферът Врайков дава жълт картон на Пасков и фаул за ЦСКА. "Червените" претендират за дузпа. Якирович стреля от фаул над вратата.