Франция спечели смесената щафета с четирима биатлонисти от Световната купа, след като победи германския отбор с 11 секунди разлика. На 3-о място остана Украйна, на 16.1 секунди след лидерите от Франция.

В тази дисциплина две жени имат дистанции по 6 километра, а двамата мъже карат по 7,5 километра. Марин Дорен-Обер, Анаис Бескон, Симон Дестьо и Кантен Фийо-Майе постигнаха резултат от 1 час, 11 минути, 34.5 секунди с общо 9 грешки при стрелбата, всички от втория рубеж.

Микаела Шифрин направи дубъл в Скуо Валей и грабна купата в слалома

Американката спечели 31-ва победа в Световната купа

Българската формация остана на 19-о място, изоставайки на 5:11.3 минути от лидера. За нашите караха Стефани Попова, Десислава Стоянова, Димитър Герджиков и Владимир Илиев. 17 пропуска при стрелбите имаха нашите момчета и момичета.

Германците с Надин Хорхлер, Марен Хамершмид, Бенедикт Дол и Арнд Пфифер останаха на 2-о място с 10 пропуска. След Украйна далече назад останаха Русия и Норвегия, също с доста от резервите си, а Чехия допълни топ 6.