България загуби и втората си контрола срещу Сърбия. Представителният ни тим отстъпи с 0:3 (21:25, 23:25, 16:25) в проверката, играна в зала "Пионир" в Белград.

Във втората приятелска среща между двата тима, българските състезатели не успяха да спечелят гейм в мача, който бе наблюдаван от около 700 души. Това бе последна проверка за националния ни отбор преди Олимпийската квалификация в началото на 2016 година в Берлин.

Както в първата среща, първите два гейм бяха равностойни, но все пак "плавите" успяха да ги спечелят, а единствено в третата част сърбите показаха класата си и я спечелиха с убедителното 25:16, а с това и мача с 3:0.

Най-резултатен за българския отбор стана Тодор Скримов със скромните 10 точки. Николай Николов, който игра само в първите два гейма, завърши със 7 точки.

От друга страна за домакините от Сърбия влезлият като резерва още в първия гейм Марко Ивович записа 15 точки. Звездата Александър Атанасийевич добави 14 точки за победата.