Галатасарай (Истанбул) загуби и втория си мач от финалната четворка за Купата на Турция.  След драматична петгеймова битка, продължила 2 часа и 12 минути, Владимир Николов и съотборниците му отстъпиха пред Аркас Спор (Измир) с 2:3 (25:20,12:25, 19:25, 28:26, 19:21).

Българският диагонал игра като титуляр в първите три гейма, пропусна четвъртия, а в тайбрека влезе от ъгъла.  Той завърши с 10 точки, всичките от атака.  Либерото на Галатасарай Теодор Салпаров не взе участие и в тази среща.

В другия мач в Газиантеп,  Халкбанк (Анкара) победи Истанбул Буюкшехир Беледийеси (Истанбул) с 3:2 (25:22, 20:25, 19:25, 25:23, 15:7) и води в класирането с 5 точки, следван от Аркас с 4, Истанбул с 2 и Галатасарай с 1.

Днес са срещите Галатасарай - Истанбул от 13:30 б.в. и Халкбанк - Аркас от 16:00 б.в.