ЦСКА продължава с победите през 2017 година. "Армейките" се наложиха над Казанлък Волей с 3:0 гейма и постигнаха шести пореден успех, като петият беше служебен срещу отказалия се Бургас 2007.

ЦСКА започна срещата убедително и поведе с 16:11 точки. Момичетата на Юлия Иванова допуснаха изравняване, но се съсредоточиха и взеха първата част с 25:21. И във втория гейм армейките поведоха с разлика, а гостите изравниха, но отново ЦСКА не се даде и затвори частта на 20 точки.

Идентична беше ситуацията в зала "Васил Симов" и в третия гейм. Червените обаче отново демонстрираха класата си и спечелиха мача след 25:17 в последната, трета част. С най-много точки за ЦСКА се отчете Ралина Дошкова - 16, а по 12 добавиха Силвия Кьосева и Ивета Станчулова.

Благородна кауза обедини Левски и ЦСКА!

"Съперници на игрището, заедно в доброто"

ЦСКА заема третото място във временното класиране с 25 точки от 13 мача. В следващия кръг "армейките" гостуват на лидера Марица в Пловдив. Двубоят е на 7 март (вторник), от 17:30 часа, в залата на ПУ "Пайсий Хилендарски".

ЦСКА - Казанлък Волей 3:0

(25:21, 25:20, 25:17)

Състав на ЦСКА: Полина Нейкова, Ралина Дошкова, Силвия Кьосева (к), Ивета Станчулова, Мартина Хикова, Натали Петрова, Михаела Михайлова (либеро)

Старши треньор: Юлия Иванова