Либерото на националния тим Теодор Салпаров, който бе освободен от Динамо (М), заяви, че може да се върне да играе в България.
"Случващото се е много изненадващо, защото от клуба ме бяха уверили, че възлагат големи надежди на мен за следващия сезон. В следващия момент точно преди старта на европейското ми съобщава, че няма да разчитат, разкри Салпаров. - Имам още една година договор с Динамо Москва. Професионалист съм и ще си търся друг отбор, въпреки че е късно за подобен ход. Това едва ли интересува шефовете на Динамо, но ще се справя. За мен е много тежко, защото навлизаме в предолимпийски цикъл и задължително трябва да играя в силен отбор, за да съм на ниво."
Салпаров е разбрал неприятната новина от мениджъра на Динамо, с който се е видял вчера в Москва.
"От клуба са длъжни да ми изплащат финансовите задължения, защото съм техен още една година, каза още Салпаров. - Надявам се това да не ми се отрази на играта на европейското. Нямам идея какво ще правя! Най-лошият вариант е, че мога да се върна в България. Няма да е като в чужбина, но е вариант. В ЦСКА не е сигурно, защото там либеро е Даниел Пеев."
Теодор: Може да се върна в България
06.09.2007 07:08:01
Източник: FIVB
fun
на 08.09.2007 в 09:34:57 #5Кви са тия чеченски номера дето ги въртят на Салпаров? Гнусни колхозници!
pasho
на 07.09.2007 в 18:15:24 #4По принцип не че съм се чудил за кой става въпрос, ама пък и никъде не прочетох че тия статии трябва да се четат само от фенове на волейбола.
peperone
на 06.09.2007 в 16:45:00 #3a mai ne si dostatu4no goliam fen na voleybola 6tom ne se se6ta6
Fen_na_voleibola
на 06.09.2007 в 12:52:51 #2КОй Теодор може да е според тебе????
peperone
на 06.09.2007 в 10:55:36 #1ами то си е в раздел волейбол,има и снимка.а футболът да не се намесва-не ги понасям