В мач от 19-ия кръг на волейболната Суперлига, Нефтохимик 2010 се наложи у дома с 3:0 (25:18, 25:17, 25:19) над Миньор (Перник).

Срещата продължи едва час и 15 минути, а домакините успяваха да направят разлика още до средата на геймовете, което им позволи да спечелят и трите части с лекота.

Успехът е общо 12-и за Нефтохимик от началото на първенството по волейбол и с него тимът запази четвърто място в класирането.

ЦСКА еднолично на върха в Суперлигата

"Червените" победиха Пирин в Разлог

В другата среща от днешния ден Тетевен Волей постигна чиста победа над Славия с 3:0 (25:16, 26:24, 26:24) като домакин.

В зала "Георги Бенковски" домакините започнаха силно мача и без проблемиха взеха първия гейм на 16 точки.

Във втората част играта бе много по-равностойна, а "белите" дори водеха в края на гейма. Липсата на опит у младия тим на Славия обаче попречи на "белите" да изравнят резултата.

Левски отпадна от турнира за Купата на CEV

Левски с нова тежка загуба от Фенербахче

"Сините" отново бяха надиграни с 0:3 гейма

В третия гейм ситуацията бе идентична, но късметът отново бе на страната на "зелените" и те спечелиха гейма отново с 26:24.