Днес в зала Арсенал в Казанлък домакините не оказаха никаква съпротива на Левски и успяха да запишат общо 44 точки в трите гейма. Въпреки загубата, Казанлък завоюва бронзовите отличия. Резултат: 0:3 (17-25, 14-25, 13-25).

В залата на Пловдивски университет „Паисий Хилендарски" шампионките от Марица разгромиха бившите европейски шампионки от ЦСКА също с 3:0. „Армейките" подобриха постижението на Казанлък и записаха само 38 точки.
Резултат: 3:0 (25-13, 25-11, 25-14).

На 19-ти април в Пловдив започват финалните плейофи. Ще се играе до 3 победи. В редовния сезон Марица и Левски си размениха по една победа като гости с по 3:1.

Миналата година станахме свидетели на много драматичен финал. В първата среща Марица спечели като гост с 1:3. В Пловдив Левски спечели убедително с 0:3. В третия двубой в София, Марица спечели първата титла в своята история си след пет драматични гейма.

Марица: 1. Мария Данчева 3т., 2. Милена Димова 9т., 3. Таня Събкова 13т., 4. Ани Радичева 5т., 5. Юлия Богмацер 2т., 10.Радосвета Тенева 5т., 11.Виктория Григорова 3т., либера - Жана Тодорова, Ивелина Монова. резерви: Силвия Андреева, Силвана Чаущева 4т. Треньор: Иван Петков.
ЦСКА: 1. Ивета Станчулева 1т., 7. Анна Виткова, 8. Ралина Дошкова 7т., 11.Симона Димитрова 10т., 15. Мартина Хикова 1т., 18.Полина Нейкова 2т. либера - Славена Никова, Деница Начева. резерви: Любомира Дукова, Мадлен Рашева 3т., Борислава Съйкова, Наталия Петрова. Треньор: Юлия Иванова.