Левски София победи с 5:0 у дома Пирин Разлог в приятелски волейболен мач при мъжете. Срещата, приключила след 25:23, 25:21, 25:16, 25:22, 25:20, е между двата двубоя на "сините" от четвъртфиналите в турнира Чалъндж къп срещу италианския Монца.

Уговорката между треньорските щабове на двата тима беше да се проведат пет гейма. Проверката продължи един час и 36 минути. Най-резултатни за победителите бяха Венислав Антов и Владимир Гърков съответно с 24 и 20 точки.

Старши треньорът на столичани Николай Желязков не можеше да разчита на Симеон Николов, Кристиан Титрийски, Александър Къндев, Костадин Козелов и Константин Чипев. Те са част от националния отбор на България до 20 години, който играе европейска квалификация в Румъния.

И Левски София се включи в инициативата "Подкрепа за българските капитани"

Акцията е за Любомир Чанев и Данаил Веселинов, които бяха задържани заедно с кораба Galaxy Leader на 19 ноември 2023 година