Наставникът на волейболния Левски София Андрей Жеков остана доволен след първата победа на "сините" в първата осмица на Суперлигата. Столичани победиха с 3:0 гейма Пирин (Разлог) в единствения изигран мач от четвъртия кръг на надпреварата.. Ето какво сподели Жеков пред медиите след важния успех:

"Резултатът може би малко подлъгва. Смятам, че можехме да бъдем по-категорични, но все пак бе важно да запишем и първа победа в така наречената първа осмица. Може би и затова имаше някакво известно напрежение поне в началото на мача.

Чиста победа е и дадохме възможност на млади състезатели да поиграят, така че съм доволен. Това е нещото, което се опитвам - да давам възможност на младите състезатели да се опитват да вземат от по-опитните, а съответно по-опитните да се опитват да дадат своя пример на подрастващите.

Аз се чувствам добре. Като цяло се отрази този период, в който не тренираха някой състезатели. Голяма част от отбора премина през това, но за съжаление не всички. Ситуацията е такава и трябва да се справяме с това, което е в момента", каза обнадежденият старши-треньор на Левски София.

Волейболният Левски не даде гейм на Пирин (Разлог)