Треньорът на Витоша Росен Кирилов коментира загубата с 0:1 от Ботев (Враца). Наставникът изрази съжаление за загубат, след като заяви, че неговият отбор е стоял по-добре на терена.

"Не ни достигна майсторство пред гола. През първото полувреме доминирахме, но не успяхме да вкараме. През втората част отново играхме добре до гола. Изпуснахме наш мач.

Загубите тежат. Мисля, че днес показахме добро лице. Създадохме много положения, но не успяхме да вкараме дори и гол. Ботев ни отбеляза след една наша грешка.

Доволен съм от състоянието на отбора, когато печелим мачове и точки. Мисля, че добре стояхме кондиционно. Проблемът е, че не си решихме мача, когато владеехме инициативата.

Момчетата играха добре. Днес не успяхме да вкараме. Теренът също попречи. Няма да има нови. Радвам се, че имахме добро лице днес. Не ни достигна вяра, че можем да спечелим мач. Заслужавахме да спечелим.

Зад Левски застава сериозен човек. Очаквам Левски да има по-добро лице от есента. Срещу грандовете винаги е трудно. Ще се опитаме да играем добър футбол и да победим", заяви Кирилов.

Ботев (Враца) победи Витоша (Бистрица) с 1:0