Контролата между Витоша и Балкан ще започне с два часа по-рано от очакваното - в 12:00, информират от пресслужбата на клуба от Бистрица.

Това ще е четвъртият двубой за бистричани край морето, които в предходните три - част от зимния футболен турнир "Балчик Къп", записаха три категорични победи.

Витоша (Бистрица) победи Добруджа с 2:0 на "Балчик Къп 2018"

Витоша (Бистрица) с втора победа на "Балчик Къп"

Тимът на Костадин Ангелов се справи с Добруджа

В първата си среща Витоша победи с 2:0 домакините от Черноморец (Балчик) с два гола на Григор Долапчиев, а след това надигра със същия резултат и лидера в Североизточната Трета лига Добруджа. Точни тогава бяха Лъчезар Котев и Ивайло Лазаров.

През уикенда пък с 3:2 бе надвит дубълът на шампиона Лудогорец (Кутев, Долапчиев и Лазаров).

Витоша (Бистрица) победи с 3:2 дубъла на Лудогорец на "Балчик Къп"

Витоша (Бистрица) с трета победа на "Балчик Къп"

Тимът на Костадин Ангелов надви дубъла на Лудогорец

Последната среща от турнира "Балчик Къп", който се провежда на терените в Белия град и КК "Албена", е този петък, 2 февруари, а съперник ще бъде кандидатът за промоция в елита Ботев (Враца).