Старши треньорът на Верея (Стара Загора) Небойша Миличич коментира домакинското поражение с 1:2 от Ботев (Пловдив).

"Първото полувреме завърши 0:2, но тази дузпа за първия гол, за мен не биваше да се дава. Ударът е от три метра, нашият футболист няма как да прибере ръката си, не искаше да играе. Вторият гол дойде след корнер и беше истински шок за нас. На почивката казах, че трябва да забравим първата част и видяхте, че второто го спечелихме. През първото наистина не играхме добре.

Но само преди два дни играхме 120 минути за Купата и трябваше да стигнем до дузпи. През второто полувреме момчетата дадоха всичко от себе си и аз съм доволен. Видях една Верея с повече амбиция и характер.

Трудно бележим, но в последните мачове това започна да се променя, защото вкарваме поне по един. Сега сме принудени да променяме стратегията и мисля, че все по-добре ще се получават нещата при нас. Можем да играем по-добре, но нямаме нападател. И Вушурович, и Огнянов не са такива като постове, но сме принудени да ги използваме на този пост. Противникът днес беше много техничен, много бързо играеха, движеха се много добре и това ни затрудни.

На въпрос дали Исмаил Иса ще стане все пак ново попълнение на Верея, сръбският специалист заяви: "Иса все още не е тук, шефовете говорят с него. Клубът се опитва да подпише контракт с нови хора, вероятно в понеделник. Един от България и от Хърватия, но са млади състезатели и ще бъдат добри за нас".

Ботев (Пловдив) победи Верея с 2:1 като гост

Ботев (Пловдив) влезе в шестицата след 2:1 над Верея като гост