Треньорът на ФК ЦСКА 1948 - Тодор Янчев заяви след равенството с Левски (2:2), че не е доволен от спечелената точка.

"Доволен съм само от второто полувреме на нашия отбор. След като поведохме в резултата дадохме инициативата на Левски лесно и получихме два наши гола. Реакцията, която направихме през второто полувреме ми хареса. Създадохме много положения, но 2:2.

Не искам да се оправдавам с умора, защото знам качеството на нашите играчи. Бяха малко респектирани и дадоха инициативата на Левски без да са ни принудили да я дадем. Лично аз съм недоволен от крайния резултат и точката.

Всеки мач излизаме за победа и нагласа за победа. Събрали са се най-добрите отбори в класирането, нормално е да има сериозни мачове. Няма слаби съперници в шестицата.

Готвим се за следващия съперник и играем за победа. Не може да разчитаме на трайно контузените, на другите ще видим какво ще е състоянието през седмицата", каза Янчев.