Наставникът на ФК ЦСКА 1948 - Николай Киров беше доволен от реакцията на своя отбор в мача с Арда (Кърджали), спечелен от "червените" с 5:1. Столичани успяха да стигнат до обрат, след като допуснаха гол в 3-ата минута.

"Нещата се решиха още през първата част. Започнахме двубоя неконцентрирано, но реакцията беше добра. Съумявахме да отнемаме топката бързо и да правим преходи на скорост. Нямаме право да започваме двубоите по този начин. Трудно ще можем да се завърнем в мача срещу подобен съперник. Подобрихме доста скоростта и точността. Също така преходите от защита в атака.

Проблемът е, че сме доста назад в допуснатите голове и трябва да се набляга върху това. От самото начало твърдя, че групата е изключително равностойна. Ще се надяваме на добро развитие в другия двубой. От утре ще се готвим за мача с Локомотив. Нека видим първо как ще завършат".

ФК ЦСКА 1948 - Арда 5:1 в мач от efbet Лига