Мачът на водача в световната ранглиста Новак Джокович (Сърбия) срещу германеца Филип Колшрайбер беше прекъснат от дъжд в средата на втория гейм и ще се доиграе довечера. Двубоят е от третия кръг на турнира "Мастърс" 1000 в Индиън Уелс (САЩ).

Двамата бяха на Централния корт само 16 минути. Джокович има 8 победи от 9 мача до момента срещу Колшрайбер. Победителят ще играе с №18 французина Гаел Монфис, който даде само три гейма на испанеца Алберт Рамос-Винолас за  6-0, 6-3.

Наоми Осака на 1/8-финал в Индиън Уелс

Защитаващата титла японка срази Даниел Колинс

Поставеният под №7 австриец Доминик Тийм не срещна трудности срещу №27 Жил Симон (Франция) и го срази с 6-3, 6-1. Следващото препятствие пред Доминик е 40-годишният хърватски майстор на сервиси Иво Карлович. Място в четвъртия кръг си осигуриха още канадецът Милош Раонич (№13) и японецът Йошихито Нишиока.