Стефани Стоева и Габриела Стоева отпаднаха на четвъртфиналите на двойки на турнира по бадминтон от Суперсериите във френската столица Париж с награден фонд 275 хиляди долара. Българките загубиха от преминалите през квалификациите Кюн Еун Джун и Сеун Чан Шин от Република Корея със 17:21, 8:21, 12:21 за 1:13 час. Двубоят завърши 45 минути след полунощ българско време.

Стефани и Габриела Стоеви започнаха по-добре срещата и водеха в резултата. Корейките на няколко пъти изравняваха, но след 17:17 българките взеха четири поредни точки и спечелиха първия гейм.

В следващите две части Джун и Шин доминираха. Те дадоха само 8 точки на съперничките си във втория гейм, а в третия след 5:5 поведоха с 16:6 и без проблеми приключиха мача.