Станаха ясни съперниците в предпоследния сблъсък от програмата на седмата поредна бойна гала вечер, организирана от TWINS MMA.

Атрактивното шоу ще се състои на 02.10 в традиционната вече за серията надпревари зала "Христо Ботев".

На ринга в столицата един срещу друг ще се изправят Хосе Ел Мансо и Йоан Стоянов. Битката е в категория до 61 килограма.

Ето и подробностите за двамата бойци:

Хосе Ел Мансо започва с карате и преминава в ММА. Участвал е на турнири в Испания, Франция и Австрия. При професионалистите има една среща във Виена, в категория до 70 кг.

Йоан Стоянов е два пъти републикански шампион по аматьорски ММА, медалист от първенства по бойно самбо има пет професионални ММА срещи - 3 победи и 2 загуби. В момента е състезател на най-младия клуб в страната СК "Бойни спортове - Бургас".