Вчера Спартак завърши 0:0 във Варна с Марек в среща от 23-ия кръг на Втора лига. Хиксът свали "соколите" от върха в класирането.

"Не правим трагедия от равенството. Отдаваме го най-вече на напрежението, продиктувано от задължителното спечелване на трите точки. През първото полувреме не бяхме на ниво. След почивката обаче показахме позната силна игра. Създадохме доста положения пред вратата на съперника.

Липсваше обаче точен завършващ удар. Вярвам, че в следващите мачове момчетата ще са на познатото високо ниво. Поздравявам отбора на Марек за изключително коректната игра. Пожелавам им да надмогнат проблемите и да запазят мястото си във Втора лига", коментира пред "Спортал" изпълнителния директор на варненци Красимир Кузманов.

Треньорът на Спартак (Варна): Напрежението си оказа голямо влияние