Главният мениджър на Сливен Драголюб Симонович обяви, че победа над ЦСКА е щяла да бъде нещо немислимо, при което трябва да спре футбола у нас. "Играхме добре, бяхме концентрирани 60 минути. Аз казах, че ако днес победим ЦСКА, трябва да спре българския футбол, и Купата въобще да не се играе. Това, което се случваше 60 минути, беше нереално, беше чудо.

Имаше леко подпиране. Съдията и той искаше да му е по-лесен мачът, беше му тежко до 60-ата минута, но после се оправи. Наистина, най-добрият футболист на Сливен, Владислав Ямуков не игра днес. Но щом и без него 60 минути успяхме... Вземете тимовия лист и погледнете разликите.

Иначе финансовите проблеми не са оправдание при нас. Имаме 11-12 човека, които за първи път получават заплата, или премии. Те до преди няколко месеца единствените пари, които са получавали, за по 10 лева от баща си за дискотека, а сега си говорим за заплати. Ето Василев, той вкара гол, но той е от школата на Козлодуй, голям трансфер”, коментира Дуци след двубоя.