Треньорът на Славия Златомир Загорчич коментира нулевото равенство с Пирин в Благоевград.

"Искаше ми се много да спечелим този мач. За съжаление, не се получи. Първото полувреме горе долу си направихме ситуациите, но техният вратар направи добри спасявания. През второто се опитвахме с натиск и не успяхме да реализираме абсолютно нищо. Като игра, беше трудно да ги пробиваме и мачът свърши 0:0 - закономерно.

След като останаха с 10 човека, се бавехме с играта, взимахме грешни решения в определени моменти и тимът на Пирин се защитава много добре. Има и такива мачове, в които някои футболисти не се справят. Тони Тасев можеше да вземе по-добро решение в началото на второто полувреме. Имаше две опции за пас, от които да падне гол. Случва се, но явно не е видял ситуацията и взе решение да бие удар.

Като всеки друг мач, срещу Черно море излизаме за победа. С тази нагласа излизаме, а те са добър отбор, който прави силни мачове и сме запознати с това, което могат. И те са наясно с нашите силни страни. Чака ни тежък мач и се надяваме да имаме повече късмет и да спечелим", завърши Загорчич.

Пирин - Славия 0:0 в мач от efbet Лига