Наставникът на Славия - Златомир Загорчич даде мнението си след победата на своя тим над Локомотив (София). "Белите" се наложиха с 3:0, а Заги призна, че червеният картон за "железничарите" също е оказало влияние.

"Може да се каже, че общо взето чревният картон направи разликата, но и нашата игра през второто полувреме. Успяхме да вкараме 3 гола, използвахме своите положение с хубави и остри атаки.

На мен ми се искаше второто полувреме да играем футбол. През първото се опитвахме с дълги подавания, изритани топки от Вуцов, не се получаваха нещата. През втората част започнахме да се разиграваме и да правим това, което тренираме и взехме трите точки.

Рано е да се говори дали сме по-силни, или по-слаби от края на миналата година. И Ради, и Боби, и Мартин са трима страхотни футболисти и се надявам да помогнат на Славия със своите добри игри. Със сигурност ще имаме успех, ако се представят като днес", заяви Загорчич.

Славия победи Локомотив (Сф) с 3:0 в efbet Лига

Славия с класика срещу Локо (Сф), Мартин Петков и Боби Цонев с дебютни попадения за "белите"