Отборът на Славия започна повече от убедително сесията контролни срещи преди старта на втория полусезон в "А" група. "Белите" се разправиха категорично с тима на Малеш (Микрево) в контрола и победиха с 6:1.

Въпреки това, спарингът започна колебливо за "белите". В 20-ата минута Малеш получи правото да изпълни дузпа. Иван Станчев хвана топката с ръка и затова бе изгонен. Жежев бе точен от бялата точка и откри резултата - 1:0 за Малеш.

Малко по-късно Златинов направи прекрасен рейд и пусна към Спас Георгиев, който възстанови равенството - 1:1.

Славия поведе с 2:1 в 30-та минута, когато Божов опита да прехвърли вратаря от границата на нак. поле, но Василев изби в корнер. След центрирането, Иван Тодоров вкара с глава за 2:1.

В 40-ата минута "белите" поведоха с 3:1. Георгиев успя да излъже вратаря Василев и отбеляза.

След почивката тимът на Мартин Кушев продължи да бъде по-активния на терена и заслужено отбеляза още три попадения.

В 50-ата минута Павле Попара вкара четвърти гол за "белите". В 75-ата минута Пашов вкара много красиво пето попадение, след като засече центриране с пета.

Крайното 6:1 оформи Ставрич, който получи прекрасен пас от Василев и отбеляза ефектно.