Славия загуби и последната си контрола в Турция. "Белите" отстъпиха с 1:3 на Ротор Волгоград. В състава на столичани играха и двама сина на Велислав Вуцов - Светослав и Петър Вуцови. Това е шесто поражение за Славия от шест мача.

Олег Алейник даде аванс на руснаците след точно изпълнение на дузпа в 20-ата минута, а Радослав Кирилов изравни пет по-късно.

Шест минути преди почивката Иля Кожухар отново изведе Ротор напред, а малко след това попадение на Емил Стоев беше отменено заради извършено нарушение.

В 48-ата минута Андрес Понсе реализира третия гол за отбора от руския елит.

Слаб Славия с нова загуба в Турция

"Белите" отстъпиха на Оренбург

Славия се завръща в София в събота и до подновяване на шампионата в Първа лига ще се подготвя на своя стадион.

Състав на Славия: Светослав Вуцов, Андреа Христов, Емил Виячки, Петър Патев, Филип Антовски, Георги Вълчев, Петър Вуцов, Радослав Кирилов, Емил Стоев, Мартин Сораков, Димитър Рангелов