Славия и новакът в елита Крумовград не се победиха в контрола среща на терените в Банско, завършила 1:1. Бисер Бонев бе точен за Крумовград, а Тони Тасев се разписа за "белите".

Още в третата минута Крумовград поведе в резултата. Серкан Юсеин центрира от корнер, а Бисер Бонев бе най-съобразителен в наказателното поле и засече топката във вратата на Николай Кръстев.

Славия стигна до изравнителния гол в 33-ата минута, когато Тони Тасев вкара красив гол с мощен шут от границата на наказателното поле.

В 58-ата минута Славия можеше да обърне развоя на събитията в своя полза, но Иван Минчев стреля в напречната греда.

Славия: 12. Николай Кръстев, 3. Ертан Томбак, 15. Валентин Петров, 29. Емил Мартинов, 37. Венцислав Керчев, 18. Людовик Соарес, 73. Иван Минчев, 8. Емил Стоев, 33. Галин Иванов, 7. Йон Бакеро, 88. Тони Тасев

Крумовград: 12. Янко Георгиев, 14. Д. Миланович, 3. Калоян Пехливанов, 33. Божидар Кацаров, 5. Бисер Бонев, 99. Жак Пехливанов, 10. Серкан Юсеин, 7. Китан Василев, 71. Бруно Гарсия, 87. Александър Колев, 77. Андрей Йорданов