Словенецът Тадей Апатич почти сигурно ще играе през пролетта в Славия. 26-годишният футболист изкара лагера на "белите" в Анталия и остави отлични впечатления с изявите си. В кариерата си до момента левият бек Апатич е играл в Мура, Домжале, Шериф (Тираспол), Олимпия. Той е бивш юношески и младежки национал на Словения.

През зимата "белите" привлякоха Кире Ристевски, Димитър Пиргов, Величко Величков, Цветомир Панов и Веселин Марчев.

Днес отборът  тренира два пъти в Анталия. За утре е предвидено едно занимание, след което "белите" се завръщат в София. Славия завърши с четири победи и едно поражение в контролните си срещи в Турция. Снощи "белите" победиха казахстанския Тобол с 1:0.

Младия защитник Мирослав Иванов е претърпял успешна операция на глезена в София. Юношата на клуба получи травма на загрявката преди двубоя с Тираспол на 9 февруари, но игра 60 минути с бинтован глезен. Иванов ще бъде извън игра за дълъг период от време.