Славия загуби с 1:2 от полския Заглебие (Любин) в четвъртата си контрола по време на зимната пауза на първенството в "А" група.

Днес за "белите" играха двама футболисти, които карат проби в отбора. Треньорът Александър Тарханов даде шанс за изява на Омар Абуди и Сердар Сердаров. Скоро ще стане ясно тяхното бъдеще в Славия.

Заглебие откри резултата в 21-ата минута чрез Пападопулос от дузпа, която бе отсъдена за нарушение на Панов.

Минута по-късно Донгула можеше да изравни, но след удара му топката срещна гредата.

Славия все пак стигна до 1:1 малко преди почивката. Точен бе младият футболист на Славия Георги Йомов.

В 57-ата минута след центриране от корнер Аркадиуш Вожняк с глава отново прати топката в мрежата на Кирев, оформяйки крайното 2:1 в полза на тима от Любин.