Нападателят на Славия Мартин Кушев определи като нелеп голът на ЦСКА, който донесе победата с 1:0 и трофея на "армейците" от турнира за купата на България.

"Не мисля, че трябваше да загубим. В края на мача можеше да изравним, но не успяхме. Също така смятам, че играхме добре. През първите 25 минути контролирахме събитията.

От ЦСКА единствено ритаха топката и чакаха Делев да надбяга защитата. След това позволихме на съперника да овладее инициативата и допуснахме много, много нелеп гол", обясни Кушев.

Интересно е да се отбележи, че единствен Илия Илиев отбеляза, че ЦСКА имаше 4-5 чисти положения през второто полувреме - преди "белите" да изпуснат най-сериозната си възможност пред Караджов в края на срещата.