Крилото на Славия - Кристиан Добрев не скри радостта си след победата на "белите" над Локомотив (София) с 2:1. Футболистът отбеляза и двете попадения за най-стария столичен клуб.

"Много важни 3 точки. Предният мач също имахме много положения, но не успяхме да реализираме. През първото полувреме бяхме нетърпеливи, но след почивката си взехме своето. Много важни три точки.

Треньорът ни каза да бъдем по-спокойни. Нищо не променихме. Просто първото полувреме не можахме да реализираме, а второто полувреме вкарахме два гола. Това ми е вторият гол за Славия с глава. Просто той ми я центрира много добре, а аз бях на точното място и трябваше просто да си сложа главата.

Играем мач за мач, като всеки мач се надяваме на 3 точки. Със сигурност мачът с ЦСКА ще е много труден, но се надяваме да вземем най-доброто.

Липсата на Ради се усеща, той беше изключителен футболист. Научих много от него. Това обаче е футболът и трябва да продължим. Ще направя всичко възможно да го заместя добре, това ми е идеята", каза Добрев.

Славия победи Локомотив (София) с 2:1