Славия и Кариана (Ерден) завършиха наравно 3:3 в контролна среща. Георги Вълчев откри резултата в 25-ата минута, а шест минути след това Жустино Мендеш изравни.

В 49-ата минута Георги Търтов направи пълен обрат. Четвърт час по-късно Кристиан Илиев бе точен за 1:3.

В 81-ата минута Радослав Кирилов намали на 2:3, а шест минути по-късно Димитър Стоянов оформи крайното 3:3.

Румънското крило Драгош Фирцулеску и руският вратар Дарий Кральов са на проби в отбора.

Състав на Славия: Георги Петков, Петър Патев, Христо Попадийн, Милен Гамаков, Венелин Филипов, Георги Вълчев, Мартин Атанасов, Драгош Фирцулеску, Атанас Кабов, Емил Стоев, Мартин Сораков (като резерви влязоха Илиян Попов, Дарий Кральов, Христо Иванов, Рафаил Пърликов, Емил Виячки, Радослав Кирилов, Димитър Стоянов, Борис Димитров)