Вратарят на Славия - Антонис Стериакис пропуска реванша с Ботев (Пловдив) за Купата на България.

Мачът на "Васил Левски" е утре, от 18:30 часа. "Канарчетата" спечелиха с 2:1 първата среща В Коматево.

Стергиакис има хематом на коремен мускул след сблъсък на тренировка преди мача с Витоша, заради който не бе в групата и при загубата с 0:2 от Черно море в петък.

На "Тича" пази италианецът Емануеле Джерия. В 60-ата минута обаче той получи контузия и бе заменен от юношата Лука Наков. Джерия е със скъсан бедрен мускул и ще отсъства между 2 и 3 месеца.

Така титуляр ще е 42-годишният ветеран Георги Петков, който започна сред 11-те и при визитата на Витоша, но срещу варненци получи почивка. Негова резерва ще е 17-годишният Лука Наков.

Изгоненият кениец: Треньорът на Славия ме обиждаше грозно пред целия отбор

"Не ме пускаше на терена с обяснението, че не съм достатъчно мъж", заяви Абуд Омар