Севиля спечели тристранния футболен турнир Opel Cup. Испанският състав записа две победи в Майнц за един ден.

Андалусийци разбиха домакина на надпреварата Майнц с 5:0 в среща от две полувремена по 30 минути.

Севиля обяви поредно ново попълнение

Андалуският клуб се подсили с Оливер Торес

Атаката на севилци беше изключително мощна, оформена от Мунир Ел Хадади, Карлос Фернандес и Дабур.

В десетата минута Мунир нацели греда и Посо добави в мрежата за първи гол. Две минути по-късно Мунир се разписа след добра комбинация между Дабур и Карлос Фернандес.

Снимка 412301

Източник: Twitter

В 21-вата бившият играч на Барселона вкара втори гол след чудесно подаване на Евер Банега. В 29-ата Мунир добави към двата си гола и асистенция за попадението на Дабур, който пък се разписа за втори път в 57-ата минута.

Севиля победи Евертън, чака Майнц още днес

Калвърт-Люин не успя да вкара сам срещу вратаря в 30-ата минута

По-рано през деня испанците надвиха с 1:0 Евертън и така последната среща от турнира е без значение за крайния победител.