Добро изпълнение на Янко Сандански от фаул, но Василев избива в корнер.

66′

Садула влиза на мястото на Василев.

63′

ГООООЛЛЛЛ ЗА СЕПТЕМВРИ! Мартин Тошев открива резултата, минута след като се появи на терена, засичайки с глава центриране отдясно на Иван Стоянов - 1:0!

62′

Тошев заменя Калоянов.

57′

Жълт картон за Китан Василев.

56′

Добра атака на Септември, при която Тилев намира в коридор свой съотборник отляво в наказателното поле, но центрирането завършва с изчистване на защитник на "тигрите".

54′

Романов заменя Байду.

50′

Нищо интересно след първите 5 минути, преобладават грешките в подаванията, които се разиграват предимно в средата на терена.

45′

Начало на второто полувреме.

45+1′

Край на първото полувреме.

40′

Жълт картон за Цанков.

36′

Дани Пеев изведе зад защитата Стефан Христов, който не успя да си спре добре топката пред вратарското поле, и тя бе изчистена далеч от вратата!

27′

След първите по-интересни минути, в които имаше няколко опити за атаки и към двете врати, в последните 5 минути двата отбора създават впечатление, че предпочитат да са по-търпеливи и предпазливи, явно водени от идеята да не допуснат гол.

21′

Опит за контраатака на символичните гости, но Румен Трифонов успява да спечели единоборството със Стефан Христов в предни позиции.

15′

Първо по-опасно положение пред вратата на Витоша! Румен Трифонов центрира в наказателното поле, където Васил Калоянов с глава насочи топката в долния ляв ъгъл на вратата на Василев, но вратарят се разтегна и изби с корнер!

14′

Центриране от корнер намира Байду, който обаче заложи на ефекта в опита си да засече със странична ножица.

11′

Остро центриране на Дани Пеев създава суматоха във вратарското поле на Септември, но топката в крайна сметка е изчистена далеч от вратата.

8′

Дани Пеев се опита да изненада Янко Георгиев с удар от далечна дистанция, но вратарят нямаше проблем и улови топката.

4′

Играчите на Септември се опитват да упражнят натиск в началото на мача, който до момента се изразява в повече владеене на топката.

1′

9. Ангел Стоянов

Двата най-слаби отбора от началото на шампионата в Първа лига - Септември и Витоша, се изправят в директен мач помежду си.

Ситуацията и в двата състава не е никак розова, особено за "тигрите" от Бистрица, които все още нямат победа в майсторската група. Отборът е твърдо на последната позиция, като е основен кандидат за изпадане.

За момента друг такъв е именно Септември, който в миналия кръг катастрофира с 0:5 при гостуването на Ботев (Пловдив). Столичани се намират в серия от 4 последователни загуби, така че днешният двубой е от изключителна важност за отбора на Николай Митов.

Срещата Септември - Витоша започва в 17,30 часа.