Наставникът на Рома Руди Гарсия похвали капитана на отбора Франческо Тоти, кюйто вкара два гола и изравни резултата в дербито на Вечния град с Лацио (2:2) в мач от 18-тия кръг на Серия А.

"Това равенство изглежда по-добре за отбора, който губеше в хода на мача с 0:2. Моите момчета направиха великолепно второ полувреме и реагираха добре на ситуацията.

Лацио нямаше много голови положения и главно за това, че ние сами давахме шанс на съперника.

На почивката казах на играчите, че мачът още не е завършил. И те правилно ме разбраха и стигнаха до равния резултат. През второто полувреме направихме отлични 30 минути, играехме хубав футбол и действахме особено активно в атака по левия фланг. А Тоти е гений и той го показа".