Рома не успя да постигне успех над Лече като гост в мач от 22-ия кръг на Серия. Срещата не излъчи победител и завърши при резултат 1:1.

Съставът на Жозе Моуриньо имаше повече положния в двубоя, но вратарят на домакините Владимир Фалконе направи отличен мач.

Лече поведе в седмата минута, когато Ибанес си отбеляза автогол, а десет минути по-късно Дибала реализира от дузпа за 1:1, което бе и крайният резултат.

По време на срещата вратарят на домакините Фалконе се отличи с качествени намеси, които попречиха на гостите да спечелят сблъсъка.

"Джалоросите" отново са пред Милан в таблицата с 41 точки, колкото имат и "росонерите".

Пауло Дибала и Федерико Бернардески са свидетелствали по делото за финансови измами в Ювентус