Босът на ПСЖ Насер ал Хелайфи не скри разочарованието си от отпадането на тима от Шампионската лига. Френският гранд загуби с 1:3 от Манчестър Юнайтед в реванш от осминафиналите и за поредна година си тръгва с празни ръце.

"Разбира се, че съм разочарован от резултата. Започнахме добре в тези осминафинали. Губим с 1:3, наистина ни вкараха три гола.

Имахме 72% владеене на топката и... получаваме тази дузпа в 90-ата минута. Не разбирам. Всички са разочаровани.

Това е футбол, не е математика. Във футбола трябва да работиш, да анализираш какво правиш. Ако повторим този мач 10 000 пъти, няма да загубим. Всеки излезе на терена за добър резултат. И Манчестър Юнайтед вкара след 2 минути. Започнаха да се въртят съмнения в главите на играчите. Усетих го.

Вярвам на треньора. Ще видим неговото решение, дали иска промяна или не. Но това, че сега загубихме не значи, че трябва да действаме", заяви Ал Хелайфи.

Томас Тухел след резила на ПСЖ: Необясним резултат

"Съдията няма основания да отсъди дузпа"