Защитникът на Пирин Ради Михов остана обиден от решението на новия треньор Костадин Ангелов да го извади от първия отбор и да го прати да тренира с юношите, съобщава E-79.com. Припомняме, че освен него Костадин Ангелов прати при юношите Андрей Стоев, Мирослав Ризов и Кирил Чобанов, а на мушката му е още един нападател.
"Костадин Ангелов не изпълни обещанието си да пусне в игра всички футболисти в контролата срещу „Вихрен" през паузата на шампионата. След като не играх тогава, къде ме е гледал преди това Костадин Ангелов, та ме праща да тренирам с юношите", попита младият бранител.
Ради Михов недоволства и от случващото се в отбора - че се гонят местни кадри и се викат футболисти отвън, които не милеят за клуба.
Михов ще продължи да тренира с юношите на клуба до зимата, когато се очаква да разтрогне по взаимно съгласие своя договор, който е за още 2 години. Футболистът от сега получава обаждания и вече има няколко оферти, които ще разглежда през новия трансферен прозорец.
Prince Poldi
на 09.09.2010 в 19:28:34 #1Откраденете му най-ценното, искайте му откуп, качете порно и го заплашете, че ще го покажете на жена му, одерете му кожицата