Треньорът на Пирин (Благоевград) - Красимир Петров остана доволен от играчите си при равенството с Арда (0:0). Ето какво каза той:

"Дисциплината в играта в защита се оказа ключова. На няколко моменти се пропукахме, но го отдавам на това, че Арда разполага с доста добра индивидуална класа. Знаехме, че ще ги има тези ситуации, но радващо е, че Янко беше в мача във всичките 90 минути.

На полувремето променихме като цяло позициите на играчите във фаза защита. Указанията бяха да се дръпнем по-напред отборно, за да скъсяваме дистанцията, когато топката е ничия и мисля, че в повечето моменти се получи.

Занев е засегнал някакъв нерв. Състоянието му не е много добро, но по-късно ще имам повече информация. Аз казах и преди, на мен ми дава увереност, че тези момчета тренират много добре, а като го правим, бях сигурен, че отборът ще има напредък", каза Петров.