се пръкна,
клатушкайки се
на Панчарево с половин час закъснение. Вонящият на джибри португалец бе изритан на секундата от тренировка. И жестоко глобен. Няколко дни по-късно обаче Зе Руи повтори операцията, спазвайки поговорката, че повторението е майка на знанието и... баща на тъпотата.
С кръвясъл поглед и с ухилена физиономия Зе Руи бе спипан от охраната да вкарва в бунгалото си русокоса девойка. Това тотално вбеси щаба на „червените", които бяха твърдо решени да изгонят влюбения в чашката футболист. В крайна сметка на Зе Руи му бе простено. Оттогава до края на полусезона португалецът винаги се явяваше трезвен на тренировките.
«Вече е кротък като агънце. От време на време го бъзикаме, но той се засяга. Явно си е взел поука. Всъщност една от първите думи, които научи на български, беше «наздраве». Зе Руи много харесва нашенската ракия, но никак не му допада водката», разкриват от Борисовата градина.
Не по-назад беше и Хосе Гарсес. Панамецът бе спипан да се вихри в дискотека и старши треньорът Стойчо Младенов го одруса с 50% от заплатата му. През ноември нападателят закъсня да се върне от родината си, където изигра два мача с националния тим на Панама.
На път за България Гарсес се отбил за малко при приятели в Ню Йорк. Но вместо да се види с тях за няколко часа, той останал в компанията на другарите си за два дни. Любопитното е, че бразилецът Маркиньос е на обратния полюс. Бившият ас на Беласица вероятно е най-големият въздържател не само в ЦСКА, но и в цялата «А» група.
Изключително скандален бе случаят с юношата на Левски Мариян Огнянов. Единственият българин, автор на гол в Шампионската лига за „сините", се прочу в пиянски побой в Лом. Огнянов бе заминал за родния си град, за да вземе участие в демонстратиовен мач между местни играчи и ветерани на Левски.
След края на срещата Мариянчо тръгнал с приятели да се весели. Малко по-късно те се спречкали с охранител на заведение в дунавския град. Огнянов и аверите му, видимо пийнали, поискали да си налеят бира. Тогава се появил бодигардът с желанието да ги спре. Бабаитите начело с футболиста скочили на охранителя. Последният обаче
извадил
палка,
с която цапардосал в главата юношата на Левски. Огнянов бе приет в болница за няколко дни, след което шефовете на клуба го отстраниха временно от отбора. Това не е първата изцепка на младока, след като преди година той взе участие в друг пиянски бой в столичния квартал Бусманци.
Огнянов не е единственият играч на „сините", който се слави с нощния си живот. Халфът Ричард Еромоигбе е редовен посетител на една от най-известните дискотеки в София. След поредната алкохолна драма нигериецът имаше наглостта да седне зад волана.
Ричи претърпя катастрофа на булевард „Мария Луиза" близо до ЦУМ. За щастие - без тежки последствия. Оказа се, че халфът е имал 1,9 промила алкохол в кръвта, което е доста над допустимата стойност. Катаджийте веднага му отнеха книжката и му съставиха акт. Ричи отнесе само парична глоба от шефовете на Левски за неспазване на режима.
Също в сериозен скандал с пиянски изцепки се забъркаха играчите на Ботев (Пд). След новогодошния банкет на „канарчетата" част от футболистите се насочиха към пловдивска дискотека, за да си допият. Емил Урумов-Шивача, дори
стигна до
стриптийз,
но в този момент се намесиха охранителите на заведението. Той и още няколко играчи на „канарчетата" влязоха в ръкопашен бой със стюардите. В заведение пристигна полиция и всичко приключи без сериозни последствия. Шефовете на Ботев (Пд) се заканиха, че за провинилите се ще има доста сериозни санкция за изцепката им.
Нападателят на Черно море Масена Моке също е един от редовните участници в подобни пиянски истории. Той е известен навсякъде с любовта си към ранните часове и жените. Конгоанецът редовно не спазва вътрешния правилник на клуба и идва почерпен на тренировките. Глобите изобщо не стреснаха Моке. Напротив. Африканецът продължи да залага на купоните и мацките вместо на тренировките и топката.
Веднъж Масена се похвалил на съотборниците си, че след като обърнал две бутилки, цяла нощ имал вземане-даване с две дългокраки мадами, които забил във варненски бар. «Така ми изсмукаха силиците, че не мога да ходя», откровен бил Мокето пред слисаните играчи на Черно море. «Как да бележи голове, като вече предпочита да вкарва на други места», кодошат се варненските футболисти.
karu4ka s remarke
на 01.01.2008 в 00:59:36 #12LeFootballeur7 ======== коя от двете глави
иначе честита Нова Година на всички форумци мн здраве щастие късмет дринкане ебание и всички останали хубости

Deni_666
на 31.12.2007 в 14:09:04 #11Йежте, пийте и добра дума думайте
javascript:emoticon('
')
на бираjavascript:emoticon('
')
пий едно
karu4ka s remarke
на 30.12.2007 в 20:34:34 #10Иф ю уонт ту би пиян дринк ракия нот айран

Alm1ghty
на 28.12.2007 в 18:15:35 #9"Единственият българин, автор на гол в Шампионската лига " имате гресшка тои не е Българин а Ром !!!
Kontra
на 28.12.2007 в 15:55:48 #8Нали има една приказка че не е важно кой яде от баницата а кой му разрешава. Вярно е че първенството не е добре организирано и не се изисква кой знае колко от топ-отборите в него да са някъде на върха но тук си личат признаците на калпаво лидерство.
Kronos
на 28.12.2007 в 15:06:21 #7Като си спомня случките с Тони Адамс, Тери и сие от Челси, Манчестър, Вини Джоунс изнайни и незнайни люде.......
Не че ги оправдавам нашите

УмеренЦСКА
на 28.12.2007 в 11:29:51 #6Гогото, любопитна история разказваш... Естествено, между преди и сега принципна разлика няма.
gоgоtо
на 28.12.2007 в 11:21:24 #5от "радостта на народа". Урала-бурала, та тая работа стигна чак до пресата ^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^ В тоя ред на мисли, Левски бяха взеле един мой съученик, който беше много добър защитник в нашия отбор(Доростол). Барака почна тренировки, всичко беше ОК. След 2-3 месеца го виждам отново в Доростол. Кво стаа, бе?-викам. Изгонили го за пиянски изцепки. Хванали го няколко пъти с Гибона по кръчмите. Гибона си остана в Левски, ма нашия изяде хурката. Та това по повод темата и двойния стандарт едно време.ТО и сега не е много по-различно.
УмеренЦСКА
на 28.12.2007 в 10:42:10 #4...Една много стара мъдрост: "Минувачи, яжте и пийте, наслаждавайте се на любовта. Всичко друго е суета."
УмеренЦСКА
на 28.12.2007 в 10:32:40 #3Не видях сводка и за проявите на малкия Перуци, но здраве да е! Щеше да стане много дълго... Писаното се отнася до върха на сладоледа, можем да си представим как стоят нещата при "обикновените" ритнитопковци- тези които не влизат в скандалната хроника! Забележително е присъствието на т.н. "млади таланти" в сводката. Ето нещо, което трябва да се има предвид когато се пита: "Тия треньори слепи ли са, защо не гласуват доверие на младите таланти!" Бедните треньори! Те и те не са цвете за мирисане, но поне трябва да получат частично съчувствие, че трябва да пасат разни пияндета. Спомням си един много характерен случай от миналите времена. Вуцата, тогава треньор на националния, беше пропищял от "радостта на народа". Урала-бурала, та тая работа стигна чак до пресата (тогава времената бяха съвсем различни от сега). Та тогава имало идеи Гибончо да отиде да живее при Вуцата, та да бъде под окото му...
dimi3
на 28.12.2007 в 06:56:52 #2к'вото апнеш, пийнеш и ... к'во беше другото ? - т'ва ше ти остане
rado907
на 28.12.2007 в 04:06:03 #1Да са живи и здрави и да си пийват добре.