Нов случай на чиста проба вандалщина в синьо-червената война помрачи настроението на нормалните хора, но не и това на щастливите ултраси!

Снощи в центъра на София се разиграха брутални сцени на насилие - фенове на Левски и случайни пътници бяха пребити с тръби и бухалки от ултраси на ЦСКА в автобус на градския транспорт.

Случката се е разиграла в рейс номер 94 на спирката на хотел „Хемус“. В него е имало привърженици на „сините“, които са се връщали от Студентски град, където по-рано вчера се проведе приятелски мач по футзал между Левски и отбора на фен-групировката „София-Запад“.

Оказа се, че „червената атака“ срещу „врага“ е била планирана и дори може да се смята за отмъщение.

Според информация на Livesport.bg проявата на насилие най-вероятно идва в отговор на не по-малко бруталния инцидент от началото на 2011 година, когато фен на ЦСКА се отърва по чудо от най-лошото след като бе нападнат и наръган с нож в гърба от предполагаеми фенове на Левски в Борисовата градина.